پنج شنبه ٢٦ فروردين ١٤٠٠

اخبار > فراخوان پنجمین سمینار ملّی نقشه جامع مدیریت اسلامی (نجما 5)

 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان پنجمین سمینار ملّی نقشه جامع مدیریت اسلامی (نجما 5)

به اطلاع می رساند "پنجمین سمینار ملّی نقشه جامع مدیریت اسلامی (نَجما5)" با موضوع "مبانی معرفت شناسی و مفاهیم اساسی نقشه جامع مدیریت اسلامی" و با حضور خبرگان، اساتید و پژوهشگران مدیریت اسلامی حوزه علمیه و دانشگاه های سراسر كشور در تاریخ پنجشنبه 11 دی 1399 به صورت مجازی برگزار می گردد.

ریاست این سمینار بر عهده استاد دکتر علی رضاییان (چهره ماندگار مدیریت ایران) بوده و با همکاری مشترک انجمن مدیریت اسلامی حوزه علمیه قم، دانشگاه تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه جامع امام حسین(ع)، دانشگاه علامه طباطبائی،  دانشگاه امام صادق(ع)، دانشگاه قم، دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر کشور برگزار می گردد.

لازم به ذکر است سخنران افتتاحیه این سمینار دکتر محمدرضا حسنی آهنگر ریاست دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام با موضوع "سیر تحول نهاد علم در اسلام و غرب" خواهد بود.

بدینوسیله از کلیه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند در زمینه مدیریت اسلامی دعوت می شود تا جهت ثبت نام در این سمینار، حداکثر تا تاریخ چهارشنبه 10 دی 1399 به سایت اینترنتی http://mgt.ihu.ac.ir مراجعه و فرم سمینار را تکمیل و ارسال نمایند.

ثبت نام در این سمینار رایگان بوده و برای کلیه شرکت کنندگانی که پیش از برگزاری سمینار ثبت نام نموده اند،  گواهی معتبر با امضای ریاست سمینار صادر خواهد شد.

لینک فرم ثبت نام در پنجمین سمینار ملّی نقشه جامع مدیریت اسلامی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نقشه جامع مدیریت اسلامی (نجما) فایل زیر را دانلود نمایید:

- دانلود فهرست و مقدمه کتاب نقشه جامع مدیریت اسلامی (ویرایش ششم)

 


١٦:٣٧ - جمعه ٥ دی ١٣٩٩    /    عدد : ١٧٠٤    /    تعداد نمایش : ١٤١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام)می باشد.

Real Time Web Analytics